Arbetsschema

DATUM
Dag
KL
FILMTITEL
MASKINIST
KIOSKANSV
LAG
ANTAL PERS
01-okt
sön
15:00
THE LEGO NINJAGO MOVIE
Per
Emelie
P04
3 PERS
01-okt
sön
18:30
TILLBAKA MONTAUK
Jan
AMB
P05
2 PERS
02-okt
mån
 
 
 
 
 
 
03-okt
tis
 
 
 
 
 
 
04-okt
ons
18:30
TILLBAKA MONTAUK
Jan
Annelie
HERR
2 PERS
05-okt
tors
20:00
 
 
 
 
 
06-okt
fre
 
 
 
 
 
 
07-okt
lör
 
 
 
 
 
 
08-okt
sön
18:30
KINGSMAN – THE GOLDEN CIRCLE
Hampus
Ullis
DAM
2 PERS
09-okt
mån
 
 
 
 
 
 
10-okt
tis
18:30
Moonlight – Bio kontrast
Hampus
AMB
P06
2 PERS
11-okt
ons
18:30
KINGSMAN – THE GOLDEN CIRCLE
Jan
Dicka
P07
2 PERS
12-okt
tors
 
 
 
 
 
 
13-okt
fre
 
 
 
 
 
 
14-okt
lör
 
 
 
 
 
 
15-okt
sön
15:00
BALLERINAN OCH UPPFINNAREN
Per
AMB
P08
3 PERS
15-okt
sön
18:30
BLADE RUNNER 2049
Jan
Emelie
P09
2 PERS
16-okt
mån
 
 
 
 
 
 
17-okt
tis
 
 
 
 
 
 
18-okt
ons
18:30
BLADE RUNNER 2049
Henryk
Annelie
KNATTE 10
2 PERS
19-okt
tors
 
 
 
 
 
 
20-okt
fre
 
 
 
 
 
 
21-okt
lör
 
 
 
 
 
 
22-okt
sön
18:30
VILKEN JÄVLA CIRKUS
Malin
Dicka
F03/04/05
2 PERS
23-okt
mån
 
 
 
 
 
 
24-okt
tis
 
 
 
 
 
 
25-okt
ons
18:30
VILKEN JÄVLA CIRKUS
Jan
AMB
F08
2 PERS
26-okt
tors
 
 
 
 
 
 
27-okt
fre
 
 
 
 
 
 
28-okt
lör
 
 
 
 
 
 
29-okt
sön
15:00
MY LITTLE PONNY
Henryk
Emelie
DAM
3 PERS
29-okt
sön
18:30
THOR – RAGNARÖK
Hampus
Ullis
HERR
2 PERS
30-okt
mån
 
 
 
 
 
 
31-okt
tis
18:30
Sameblod – Bio kontrast
Hampus
AMB
P02
2 PERS
01-nov
ons
18:30
THOR – RAGNARÖK
Jan
Annelie
P04
2 PERS
02-nov
tors
 
 
 
 
 
 
03-nov
fre
19:00
DRACULA – LIVESÄND OPERA
Henryk
AMB
 
 
04-nov
lör
 
 
 
 
 
 
05-nov
sön
18:30
SQUARE
PER
Annelie
P05
2 PERS
06-nov
mån
 
 
 
 
 
 
07-nov
tis
 
 
 
 
 
 
08-nov
ons
18:30
SQUARE
JAN
AMB
P06
2 PERS
09-nov
tors
 
 
 
 
 
 
10-nov
fre
 
 
 
 
 
 
11-nov
lör
 
 
 
 
 
 
12-nov
sön
15:00
DEN STORA NÖTKUPPEN
PER
Ullis
P07
3 PERS
12-nov
sön
18:30
DJANGO
HAMPUS
Emelie
P08
2 PERS
13-nov
mån
 
 
 
 
 
 
14-nov
tis
18:30
Måste Gitt – Bio Kontrast
Hampus
AMB
P09
2 PERS
15-nov
ons
18:30
DJANGO
MALIN
Cenita
KNATTE 10
2 PERS
16-nov
tors
 
 
 
 
 
 
17-nov
fre
 
 
 
 
 
 
18-nov
lör
 
 
 
 
 
 
19-nov
sön
18:30
ALL INCLUSIVE
MALIN
Annelie
F03/04/05
3 PERS
20-nov
mån
 
 
 
 
 
 
21-nov
tis
18:30
Dolda Tillgångar – Bio Kontrast
Hampus
AMB
F08
2 PERS
22-nov
ons
18:30
ALL INCLUSIVE
JAN
AMB
DAM
3 PERS
23-nov
tors
 
 
 
 
 
 
24-nov
fre
 
 
 
 
 
 
25-nov
lör
 
 
 
 
 
 
26-nov
sön
15:00
PADDINGTON 2
PER
Dicka
HERR
3 PERS
26-nov
sön
18:30
MORDET PÅ ORIENTEXPRESSEN
MALIN
Cenita
P02
2 PERS
27-nov
mån
 
 
 
 
 
 
28-nov
tis
18:30
Ljus i natten – Bio Kontrast
Hampus
AMB
P04
2 PERS
29-nov
ons
18:30
MORDET PÅ ORIENTEXPRESSEN
JAN
Ullis
P05
2 PERS
30-nov
tors
 
 
 
 
 
 
01-dec
fre
18:30
SOLSIDAN
PER
Dicka
P06
3 PERS
02-dec
lör
 
 
 
 
 
 
03-dec
sön
15:00
TROLLVINTER I MUMINDALEN
HAMPUS
Dicka
P07
3 PERS
03-dec
sön
18:30
SOLSIDAN
MALIN
AMB
P08
3 PERS
04-dec
mån
 
 
 
 
 
 
05-dec
tis
 
 
 
 
 
 
06-dec
ons
18:30
SOLSIDAN
JAN
Emelie
P09
3 PERS
07-dec
tors
 
 
 
 
 
 
08-dec
fre
 
 
 
 
 
 
09-dec
lör
 
 
 
 
 
 
10-dec
sön
18:30
SOLSIDAN
Hampus
Annelie
KNATTE 11
3 PERS
11-dec
mån
 
 
 
 
 
 
12-dec
tis
 
 
 
 
 
 
13-dec
ons
18:30
STAR WARS – THE LAST JEDI
JAN
Cenita
F03/04/05
3 PERS
14-dec
tors
 
 
 
 
 
 
15-dec
fre
18:30
STAR WARS – THE LAST JEDI
PER
Dicka
F08
3 PERS
16-dec
lör
15:00
HÄNDELS MESSIAS – LIVESÄND KONSERT
Jan
Dicka + AMB
 
 
17-dec
sön
18:30
STAR WARS – THE LAST JEDI
MALIN
Annelie
HERR
3 PERS
18-dec
mån
 
 
 
 
 
 
19-dec
tis
 
 
 
 
 
 
20-dec
ons
 
 
 
 
 
 
21-dec
tors
 
 
 
 
 
 
22-dec
fre
15:00
TJUREN FERDINAND
JAN
AMB
DAM
3 PERS
23-dec
lör
 
 
 
 
 
 
24-dec
sön
 
 
 
 
 
 
25-dec
mån
 
 
 
 
 
 
26-dec
tis
15:00
MONKEY
 
 
P02
3 PERS
27-dec
ons
15:00
MONKEY
 
 
P04
3 PERS
27-dec
ons
18:30
JUMANJI – WELCOME TO THE JUNGLE
 
 
P05
3 PERS
28-dec
tors
 
 
 
 
 
 
29-dec
fre
18:30
JUMANJI – WELCOME TO THE JUNGLE
 
 
P06
3 PERS
30-dec
lör
 
 
 
 
 
 
31-dec
sön
 
 
 
 
 
 
01-jan
mån
 
 
 
 
 
 
02-jan
tis
 
 
 
 
 
 
03-jan
ons
 
 
 
 
 
 
04-jan
tors
 
 
 
 
 
 
05-jan
fre
 
 
 
 
 
 
06-jan
lör
 
 
 
 
 
 
07-jan
sön
 
 
 
 
 
 
08-jan
mån
 
 
 
 
 
 
09-jan
tis
 
 
 
 
 
 
10-jan
ons
 
 
 
 
 
 
11-jan
tors
 
 
 
 
 
 
12-jan
fre
 
 
 
 
 
 
13-jan
lör
 
 
 
 
 
 
14-jan
sön
 
 
 
 
 
 
15-jan
mån
 
 
 
 
 
 
16-jan
tis
 
 
 
 
 
 
17-jan
ons
 
 
 
 
 
 
18-jan
tors
 
 
 
 
 
 
19-jan
fre
 
 
 
 
 
 
20-jan
lör
 
 
 
 
 
 
21-jan
sön
16:00
ROMEO & JULIA – LIVESÄND BALETT
 
 
 
 
22-jan
mån
 
 
 
 
 
 
23-jan
tis
 
 
 
 
 
 
24-jan
ons
 
 
 
 
 
 
25-jan
tors
 
 
 
 
 
 
26-jan
fre
 
 
 
 
 
 
27-jan
lör
 
 
 
 
 
 
28-jan
sön
 
 
 
 
 
 
29-jan
mån
 
 
 
 
 
 
30-jan
tis
 
 
 
 
 
 
31-jan
ons
 
 
 
 
 
 
01-feb
tors
 
 
 
 
 
 
02-feb
fre
 
 
 
 
 
 
03-feb
lör
15:00
ASKUNGEN – LIVESÄND OPERA
 
 
 
 
04-feb
sön
 
 
 
 
 
 
05-feb
mån
 
 
 
 
 
 
06-feb
tis
 
 
 
 
 
 
07-feb
ons
 
 
 
 
 
 
08-feb
tors
 
 
 
 
 
 
09-feb
fre
 
 
 
 
 
 
10-feb
lör
 
 
 
 
 
 
11-feb
sön
 
 
 
 
 
 
12-feb
mån
 
 
 
 
 
 
13-feb
tis
 
 
 
 
 
 
14-feb
ons
 
 
 
 
 
 
15-feb
tors
 
 
 
 
 
 
16-feb
fre
 
 
 
 
 
 
17-feb
lör
 
 
 
 
 
 
18-feb
sön
 
 
 
 
 
 
19-feb
mån
 
 
 
 
 
 
20-feb
tis
 
 
 
 
 
 
21-feb
ons
 
 
 
 
 
 
22-feb
tors
 
 
 
 
 
 
23-feb
fre
 
 
 
 
 
 
24-feb
lör
 
 
 
 
 
 
25-feb
sön
 
 
 
 
 
 
26-feb
mån
 
 
 
 
 
 
27-feb
tis
 
 
 
 
 
 
28-feb
ons
 
 
 
 
 
 
#####
tors
 
 
 
 
 
 
#####
fre
 
 
 
 
 
 
#####
lör
 
 
 
 
 
 
#####
sön
18:30
Konsert – upptaget
 
 
 
 
#####
mån
 
 
 
 
 
 
#####
tis
 
 
 
 
 
 
#####
ons
 
 
 
 
 
 
#####
tors
 
 
 
 
 
 
#####
fre
 
 
 
 
 
 
#####
lör
 
 
 
 
 
 
#####
sön
 
 
 
 
 
 
#####
mån
 
 
 
 
 
 
#####
tis
 
 
 
 
 
 
#####
ons
 
 
 
 
 
 
#####
tors
 
 
 
 
 
 
#####
fre
 
 
 
 
 
 
#####
lör
15:00
AIDA – LIVESÄND OPERA
 
 
 
 
#####
sön
 
 
 
 
 
 
#####
mån
 
 
 
 
 
 
#####
tis
 
 
 
 
 
 
#####
ons
 
 
 
 
 
 
#####
tors
 
 
 
 
 
 
#####
fre
 
 
 
 
 
 
#####
lör
 
 
 
 
 
 
#####
sön
 
 
 
 
 
 
#####
mån
 
 
 
 
 
 
#####
tis
 
 
 
 
 
 
#####
ons
 
 
 
 
 
 
#####
tors
 
 
 
 
 
 
#####
fre
 
 
 
 
 
 
#####
lör
 
 
 
 
 
 
#####
sön
 
 
 
 
 
 
#####
mån
 
 
 
 
 
 
01-apr
tis
 
 
 
 
 
 
02-apr
ons
 
 
 
 
 
 
03-apr
tors
 
 
 
 
 
 
04-apr
fre
 
 
 
 
 
 
05-apr
lör
 
 
 
 
 
 
06-apr
sön
 
 
 
 
 
 
07-apr
mån
 
 
 
 
 
 
08-apr
tis
 
 
 
 
 
 
09-apr
ons
 
 
 
 
 
 
10-apr
tors
 
 
 
 
 
 
11-apr
fre
 
 
 
 
 
 
12-apr
lör
 
 
 
 
 
 
13-apr
sön
 
 
 
 
 
 
14-apr
mån
 
 
 
 
 
 
15-apr
tis
 
 
 
 
 
 
16-apr
ons
 
 
 
 
 
 
17-apr
tors
 
 
 
 
 
 
18-apr
fre
 
 
 
 
 
 
19-apr
lör
 
 
 
 
 
 
20-apr
sön
 
 
 
 
 
 
21-apr
mån
 
 
 
 
 
 
22-apr
tis
 
 
 
 
 
 
23-apr
ons
 
 
 
 
 
 
24-apr
tors
 
 
 
 
 
 
25-apr
fre
 
 
 
 
 
 
26-apr
lör
 
 
 
 
 
 
27-apr
sön
 
 
 
 
 
 
28-apr
mån
 
 
 
 
 
 
29-apr
tis
 
 
 
 
 
 
30-apr
ons